Blog Özelim Makaleler

İnstagram'da en çok paylaşılan oteller

0 Yorumlar
866
7-01-2019

Sosyal medyanın gücüyle en güzel tatil yerlerinden ve otellerinden haberdar olabiliyoruz. İşte Expedia’ya göre Instagram’da fotoğraflara ve konumlara göre en çok paylaşılmış 9 otel...

Hotel Plaza Athénée, Paris

özelim

Paris'in kalbinde yer alan Hotel Plaza Athénée, Fransız iç mekan tasarımına sahip, sanat kokan muhteşem Eyfel Kulesi manzarasıyla büyülüyor.

Cappadocia Cave Suites, Kapadokya

özelim

Tüm karakteristik özellikleri bünyesinde barındırarak romantik ve tutkulu serüvene sürükleyen Cappadocia Cave Suites ile doğallığı tadarak keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Gökyüzünde rengarenk balonları izleyerek tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Canaves Oia Suites, Santorini

özelim

Santorini'nin her açıdan en ilham verici manzaraları sunan Canaves Oia'nın konumu hayal edilemez. Ege Denizi'nin en göze çarpan manzaralarına karşı özel lüks süit odalarda konaklayarak eşsiz bir tatil yapabilirsiniz.

Ayana Resort, Bali

özelim

Bir uçurumun üzerinde yer alan Ayana Resort, havuz kenarında vakit geçirirken bile size en güzel deniz manzarası ile eşlik ediyor.

St Pancras Renaissance Hotel, Londra

özelim

St Pancras Renaissance Hotel'in içi adeta fotoğraf çekmek için tasarlanmış. Halıları, renkli kubbe çatıları içeriye girer girmez sizleri başka bir dünyaya götürüyor.

Keemala, Phuket

özelim

Monoton sahil şeridini tercih eden otellerin sayısı çok azken, Keemala Phuket, mütevazı bir ağaç evidir. Lüks villalar en gösterişli yeşilliklerin arasında yer almaktadır.

Ice Hotel, Jukkasjärvi

özelim

Dünyanın en ilginç otellerinden biri olan Ice Hotel, buzdan yapıldığı için her yıl zorunlu olarak yeniden inşa edilmektedir. Ortalama -5ºC ila -8ºC arasında olan otelde daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Jade Mountain Resort, Soufrière

özelim

Karayipler'in her saati ayrı güzel olan manzarasına sahip Soufrière şehrinde yer alan Jade Mountain Resort, ile unutulmayacak bir tatil sizi bekliyor.

El Fenn, Marakeş

özelim

Geleneksel tarihi bir sarayda yer alan El Fenn otelinin içerisi fotoğraflardan göründüğünün aksine daha büyüleyici. Parlak kırmızı, zümrüt yeşili, koyu mavi ve pastel tonlarını içeren bir renk paletiyle sizi karşılıyor. Etnik desenler, fas dekoru ve orijinal sanat eserleriyle bir butik otelden daha fazlasını sunuyor.

Kaynak : Sözcü Gazetesi

0.0
Son Güncelleme: -/-
Kapadokya Seyahat Türkiye tatil Sanat Fas Instagram Paris rengarenk Londra Bali Cappadocia Turkei Turkey

Henüz bir yorum yapılmamıştır... İlk olmak ister misiniz?

Bir yorum da siz bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir