Blog Özelim Makaleler

Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Yorgun Yıllarım

0 Yorumlar
796
27-11-2018

Büyük Buluşma! Usta Çırak Buluşması! 

Müzik dünyasının iki güçlü yorumcusu Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun’dan sevenlerine bayram hediyesi… Sürpriz bir proje için bir araya gelen ikili müzikseverlere unutulmaz bir albüm hediye etti.

Aşk şarkılarının efsane ismi Cengiz Kurtoğlu ile tarzı ve yorumuyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hakan Altun ‘Usta Çırak’ için buluştu. Poll Production etiketiyle, Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkan ‘Usta Çırak’ klasikleşmiş Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun şarkılarından oluşuyor. Cengiz Kurtoğlu’nun Hakan Altun, Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu şarkılarını seslendirdiği albümde 4 tane de düet bulunuyor. 

Yılın Arabesk Projesi!

Yorgun Yıllarım, Duyanlara Duymayanlara, İstanbul Olmaz Olsun, Hain Geceler, Sen De Ağla, Gelin Olmuş Gidiyorsun, Ağlamak Yok Yüreğim, Yıllarım, Gönül Yarası, Unutulan, Nefesimsin, Gece Olunca, Köle Gibi, Kadehi Şişeyi Kırarım gibi unutulmaz 14 şarkıdan oluşan Usta Çırak yılın en iddialı arabesk projesi olarak müzikseverlere sunuluyor.

Aranjelerini Ceyhun Çelikten, Sezgin Gezgin ve Aydın Kara’nın yapmış olduğu albümde mix’ler Özer Yener, Suat Durmuş; mastering’ler ise Emre Kıral imzası taşıyor.

Yaklaşık 35 yıllık müzik kariyerinin kısa bir özeti olan 14 şarkılık 'Usta Çırak' albümünün ilk video klibi ise, sözü ve müziği Hakan Altun’a ait olan ‘Yorgun Yıllarım’ şarkısına çekildi. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen video klipte iki başarılı isim birlikte kamera karşısına geçti. Albümün imaj fotoğrafları ise Mehmet Turgut’a ait.'Usta Çırak' albümü dijital platformlarda ve müzik marketlerde!

D&R: https://www.dr.com.tr/Muzik/Usta-Cirak...

Hepsi Burada: https://www.hepsiburada.com/cengiz-kurtoglu-hakan-altun...

iTunes: https://itunes.apple.com/au/album/usta...

Spotify :  https://open.spotify.com/album/6id...

Şarkı Sözleri

Hem beni öldürdün hem bendeki seni

Böyle olsun istemezdim

Ben mağlubum ama sen de kaybettin 

Ben hayatı, sen de beni

Lanet olsun bana seni bu kadar çok 

Niye bu kadar sevmişim

Sana hiç değmezmiş tertemiz duygularım

Geç de olsa öğrendim

Kapanmaz yarayım gece gündüz kanarım

Göz göre göre yandı yıllarım 

Gönlümde açan gonca, gül olmadan kırıldı 

Senin eserin bu yorgun yıllarım

Söz & Müzik : Hakan Altun

Yapım : Pool Productions - 2018

Albüm : Usta Çırak

0.0
Son Güncelleme: -/-
İlgili Makaleler: Murat Dalkılıç & Emrah Karaduman - Kırk Yılda Bir Gibisin Ebru Yaşar & Emrah Karaduman - En Güzel Yenilgim Hakan Peker - Unutuluyor mu Aşklar Müslüm Gürses & Rubato - İsyankar Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Duyanlara Duymayanlara Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Ağlamak Yok Yüreğim Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Yıllar Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - İstanbul Olmaz Olsun Cengiz KURTOĞLU - Seviyorum Cengiz ÖZKAN - Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden
usta Cengiz Kurtoğlu Hakan Altun Çırak Yorgun Yıllarım

Henüz bir yorum yapılmamıştır... İlk olmak ister misiniz?

Bir yorum da siz bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir